Dlaczego powstał Instytut Księgowości i Doradztwa Podatkowego? 

Nasze życie zawodowe to już ponad 20 lat doświadczeń, w którym przeplatają się wątki edukacyjne, prawne i doradcze.

Z jednej strony Adam – adwokat, doradca podatkowy i wykładowca akademicki, z drugiej Dorota – manager i wydawca w jednym z największych polskich wydawnictw, a z trzeciej udane małżeństwo – pracujemy razem i wspieramy się w wielu obszarach.

Na co dzień w pracy dzielimy się doświadczeniami i wiedzą, Adam z całym zespołem prawników i doradców podatkowych doradza i rozwiązuje prawne problemy klientów, a Dorota z zespołem księgowych w biurze rachunkowym pomaga klientom właściwie zastosować przepisy i zaksięgować zdarzenia gospodarcze. W praktyce oba zespoły mogą na siebie liczyć z korzyścią dla klientów, ale taka współpraca to także nieoceniona wartość dla wszystkich pracowników Mariański Group, dzięki temu nawet największe wyzwania prawno-księgowe nie stanowią przeszkody w zapewnieniu usług na najwyższym poziomie.  

Po latach obserwacji postanowiliśmy podzielić się tą wartością z innymi, udostępnić wiedzę z zakresu prawa, podatków i księgowości w nowoczesnej formie, łatwej w przyswojeniu, dostępnej zawsze i wszędzie oraz wygodnej dla każdego odbiorcy, gdyż można nas oglądać, słuchać i czytać, a osoby, którym zależy na pewności, że dobrze poznały nowy materiał mogą zweryfikować swoją wiedzę i zdobyć certyfikat. 

Poznaj nas bliżej, obejrzyj krótki film a następnie skorzystaj z oferty specjalnej – bezpłatnych kursów i pierwszych odcinków, które wprowadzą Cię w nasz świat podatków, prawa, księgowości, komunikacji czy zarządzania, czyli ścieżki doskonalenia i rozwoju. 

Zapraszamy do Instytutu Księgowości i Doradztwa Podatkowego i na www.ikidp.pl.

Powiązane artykuły