Program “KSeF PRO” z pełnym dostępem do ikidp.pl

W programie „KSeF PRO”:

 • zapewniamy bezpieczne i płynne wejście w świat KSeF,
 • zwracamy uwagę na nowe obowiązki, wymagania organizacyjne i techniczne,
 • podkreślamy aspekt podatkowy wdrażanych rozwiązań,
 • dostarczamy wskazówki,
 • odpowiadamy na pytania.

Jesteśmy razem z uczestnikami programu na poszczególnych etapach prac nad KSeF!

Obecnie cały Program “KSeF PRO” oferowany jest w przedsprzedaży, a poszczeólne jego elementy w niedługim czasie pojawią się na platformie

Start programu – 3 lipca 2023! Zaczynamy spotkaniem z ekspertem dr Andrzejem Pałysem a następnie z Iwoną Biernat-Baran!

3/07/2023 g. 10.00, dr Andrzej Pałys, Obsługa faktur zakupowych w KSeF, najlepsze praktyki

10/07/2023 g. 10.00, Iwona Biernat-Baran, Terminy i daty wystawienia dokumentów w KSeF

Kolejne spotkania i materiały w przygotowaniu

9 powodów dlaczego warto dołączyć do Programu „KSeF PRO” z pełnym dostępem do kursów i szkoleń Instytutu Księgowości i Doradztwa Podatkowego:

1. wsparcie ekspertów z wielu dziedzin

2. kilkadziesiąt materiałów video

3. tysiące stron transkrypcji

4. dziesiątki praktycznych e-booków

5. bezpłatne nowe szkolenia i kursy

6. nieograniczone korzystanie przez 12 miesięcy

7. bezpłatne spotkania online z ekspertami

8. dostęp 24/7/365

9. pełna oferta IKIDP.PL w jednej cenie

dr Andrzej Pałys

Doktor nauk prawnych, doradca podatkowy, doświadczony project manager obszaru technologii finansowych (FinTech). Posiada 12 letnie doświadczenie w firmach tzw. Wielkiej Czwórki. Na co dzień zajmuje się tworzeniem aplikacji księgowych i podatkowych, optymalizacją i automatyzacją procesów compliance oraz lokalizacją systemów ERP. Jest trenerem i wykładowcą akademickim oraz autorem licznych publikacji naukowych w tym pierwszej w Polsce monografii dotyczącej systemu KSeF. Entuzjasta rozwiązań technologicznych w podatkach, które automatyzują i przyspieszają prace. Popularyzator tematyki związanej z KSeF.

dr Adrian Lapierre

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, audytów ISO 27001 oraz wdrażania systemów zarządzania bezpieczeństwem. Doświadczony programista i architekt, który od pierwszych dni udostępnienia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) skupił swoją uwagę na bezpiecznej i efektywnej integracji z tym systemem. W oparciu o swoją głęboką wiedzę techniczną i doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa, opracował otwarte oprogramowanie – klient KSeF dla kilku języków programowania, przyczyniając się tym samym do demokratyzacji dostępu do tego systemu. Jego zaangażowanie w tworzenie otwartego oprogramowania jest nie tylko odzwierciedleniem jego pasji do bezpieczeństwa i transparentności, ale również chęci dzielenia się wiedzą ze społecznością programistów. Współtworząc społeczność programistów zajmujących się integracją z KseF pomaga inspirować i kształcić innych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jego praca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi, specjalizującymi się w integracji z KSeF rozwiązań opartych na SAP, zaowocowała poprawą bezpieczeństwa i efektywności w wielu organizacjach.

Iwona Biernat-Baran

Prawnik, doradca podatkowy (nr wpisu 12273). Posiada ponad 10 – letnie doświadczenie zawodowe związane z prawem podatkowym. Początki kariery związała z pracą w administracji skarbowej, m.in w urzędzie skarbowym oraz izbie skarbowej. Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego. Jest trenerem z zakresu podatku od towarów i usług (VAT). Jest autorką publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz organizatorem i uczestnikiem wielu konferencji naukowych, na których prezentuje tematy związane z prawem podatkowym. Prezes Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego, członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych, Przewodnicząca Kolegium Redakcyjnego Wydawnictw KIDP, członek Centrum Myśli Podatkowej Uczelni Łazarskiego. Wspiera i szkoli firmy, szczególnie księgowe w zakresie KSeF i konsekwencji podatkowych wdrażanych rozwiązań.

Katarzyna Stawowa

Magister rachunkowości, licencjonowany doradca podatkowy. Tematyką podatkową zajmuje się zawodowo od 2007 r. – początkowo w jednej z firm tzw. “Wielkiej Czwórki”, następnie w innej firmie doradczej, a obecnie prowadząc własną kancelarię podatkową. Współpracuje zarówno z dużymi przedsiębiorstwami jak i mniejszymi podmiotami, firmami rodzinnymi, jednostkami samorządowymi, a także osobami fizycznymi. Uczestniczyła w wielu interdyscyplinarnych projektach z zakresu Tax Technology, w tym związanych z wdrożeniem Jednolitego Pliku Kontrolnego, projektowaniem narzędzi podatkowych ułatwiających raportowanie VAT czy opracowaniem rozwiązań umożliwiających weryfikację prawidłowości rozliczeń w zakresie podatku od towarów i usług w oparciu o wygenerowane pliki JPK. Obecnie wspomaga klientów w procesie przygotowania i wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur z perspektywy wymogów podatkowych.

Dołącz do Programu „KSeF PRO”

Zapewnij sobie i swojej firmie wsparcie we wdrożeniu KSeF.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi zmianami i rozwiązaniami.

Unikaj niepotrzebnych kosztów, ryzyka i dodatkowej pracy.

Wybierz wygodę i bezpieczeństwo, które zapewniają doświadczeni specjaliści od podatków i informatyki!

 

W programie „KSeF PRO” znajdziesz odpowiedzi na poniższe pytania:

 • Jak zorganizować pracę, aby dostosować się do wymogów KSeF?
 • Jak przygotować się do wdrożenia KSeF od strony podatkowej?
 • Jak chronić swoje dane i informacje?
 • Jak zadbać o terminowość fakturowania i rozliczeń podatkowych?
 • Jak administrować dostępami i uprawnieniami do KSeF?
 • Jak integrować własne systemy księgowe z KSeF?

Program „KSeF PRO” to:

 • spotkania online z ekspertami
 • odcinki video
 • transkrypcja
 • e-booki
 • wzory dokumentów i procedur
 • testy
 • certyfikat
 • baza pytań i odpowiedzi
 • społeczność
 • dostęp do wszystkich kursów, szkoleń i materiałów ikidp.pl
Zobacz kurs