Newsletter KSeF PRO

Bezpłatnie, w każdy piątek najnowsze informacje i praktyczne wskazówki o KSeF

Bezpłatny Newsletter KSeF PRO, poświęcony najnowszym informacjom i praktycznym wskazówkom dotyczącym Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)! Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi zmianami w obszarze KSeF i poznać jak go wdrażać w Twojej firmie, ten newsletter jest dla Ciebie.

Czego możesz się spodziewać, będąc subskrybentem Newslettera KSeF PRO?

1.       Najświeższe informacje o KSeF. Będziesz na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami dotyczącymi Krajowego Systemu e-Faktur, włączając w to zmiany w przepisach, nowe rozwiązania i procedury.

2.       Praktyczne wskazówki i porady. Nasz zespół ekspertów w tym obszarze pomoże Ci zrozumieć, jak efektywnie korzystać z wiedzy o KSeF, unikając błędów oraz optymalizując procesy związane z obowiązkowym e-fakturami.

3.       Szkolenia i webinaria. Będziesz miał dostęp do specjalnych szkoleń i webinariów, które pomogą Ci pogłębić swoją wiedzę na temat Krajowego Systemu e-Faktur i podniesienia swoich umiejętności w tym obszarze.

4.       Materiały i narzędzia. Skorzystasz z praktycznych materiałów, takich jak wzory dokumentów czy instrukcje, które ułatwią Ci pracę z nowymi wymaganiami przy wdrożeniu KSeF.

Skontaktuj się z nami

T: +48 729 056 562
E: bok@ikidp.pl
www.ikidp.pl

Skontaktuj się z nami

T: +48 729 056 562
E: bok@ikidp.pl
www.ikidp.pl