Program KSeF PRO dla działów księgowych i biur rachunkowych

Kompleksowo, praktycznie, bezpiecznie

Krajowy System e-Faktur (KSeF) 

  • KSeF przeobrazi znany dzisiaj obieg faktur i będzie obowiązkowy dla każdej firmy.
  • KSeF to wiele zmian w procedurach oraz rozwiązaniach technologicznych.
  • KSeF będzie miał także niebagatelny wpływ na cały system podatkowy.
Sprawdź 12 wartości Programu KSeF PRO i przekonaj się sam, że warto wdrażać KSeF razem z nami!

   Kurs video
   

Program KSeF PRO prowadzi księgowych i współpracujące z nimi osoby w organizacjach przez wdrożenie KSeF. W 7 modułach i 50 odcinkach video eksperci prezentują tematykę KSeF i praktyczne rozwiązania.

czytaj więcej 

   Społeczność 
   

Uczestnicy oraz eksperci Programu KSeF PRO tworzą unikalną społeczność ułatwiającą wymianę doświadczeń w nowej tematyce jaką jest KSeF, takie wsparcie pozwoli zaoszczędzić czas podczas wdrożenia.

czytaj więcej 

   Procedury i procesy 
   

KSeF zrewolucjonizuje obecny proces wystawiania, przekazywania i odbierania faktur praktycznie w każdej firmie. Wprowadzi liczne modyfikacje w procedurach i stosowanych narzędziach informatycznych.

czytaj więcej 

   Webinary 
   

Regularne spotkania z ekspertami Programu KSeF PRO umożliwiają niezwłoczne uzyskiwanie odpowiedzi na ważne pytania. Jedną z form kontaktu w naszej społeczności są m.in. cykliczne webinary.

czytaj więcej 

   E-booki 
   

E-booki (PDF) to praktyczne, narzędziowe przewodniki odpowiadające każdemu odcinkowi video, ułatwiają przyswojenie i zastosowanie materiału podczas wdrożenia KSeF.

czytaj więcej 

   Technologia 
   

KSeF to potężne narzędzie informatyczne Ministerstwa Finansów, z którym musisz współpracować, najlepiej bez problemów. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór technologii i skuteczne jej wdrożenie.

czytaj więcej 

   Newsletter KSeF PRO
   

Bezpłatnie, w każdy piątek! Najnowsze informacje i praktyczne wskazówki dotyczące Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Bądź bieżąco z najważniejszymi zmianami w KSeF!     aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czytaj więcej 

   Dostęp 365/7/24 
   

Praca z KSeF zaczyna się dziś i będzie wymagać elastyczności i nieograniczonego w czasie wsparcia. Dzięki Programowi KSeF PRO masz dostęp do dowolnej treści, dokumentu lub rozwiązania w dowolnym momencie.

czytaj więcej 

   Transkrypcja 
   

Transkrypcja (PDF) zawiera dokładny zapis treści omawianych w odcinkach video, jej zadaniem jest wsparcie uczestnika Programu KSeF PRO w śledzeniu wypowiedzi eksperta oraz przyswojenia całego materiału.

czytaj więcej 

   Dokumenty 
   

KSeF zaczyna się i kończy na dokumentach, są i będą nam towarzyszyć podczas całego wdrożenia. Na ich podstawie wybierzemy i zastosujemy narzędzia informatyczne, a następnie opiszemy procedury i procesy.

czytaj więcej 

   Sesje Q&A 
   

Spotkania ekspertów z uczestnikami to ważny element społeczności Programu KSeF PRO. Stanowią istotną wartość dodaną, pozwalają wyjaśniać wątpliwości „tu i teraz” i wypracować najlepsze rozwiązania.

czytaj więcej 

   Listy kontrolne 
   

Wdrożenie KSeF wymaga pamiętania o wielu, często drobnych a jednak ważnych krokach. W tym pomogą listy kontrolne, dzięki nim łatwiej będzie zapamiętać zadania oraz „odhaczyć” ich wykonanie. aaa

czytaj więcej 

Skontaktuj się z nami

T: +48 729 056 562
E: bok@ikidp.pl
www.ikidp.pl

Skontaktuj się z nami

T: +48 729 056 562
E: bok@ikidp.pl
www.ikidp.pl