
Wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) to jedna z najważniejszych reform w polskim systemie fakturowania ostatnich lat. Od 1 kwietnia 2026 roku obowiązkowe stosowanie KSeF przez przedsiębiorców będzie oznaczać istotne zmiany w sposobie wystawiania, odbierania i przechowywania faktur. Jednak szczególne wątpliwości budzi kwestia rozliczeń z zagranicznymi kontrahentami.